Taoglas Limited
Producto No:
CM.02.03F21.02806
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Ficha de datos:
-
Descripción:
RF ANT DOME N TYPE FEMALE PNL MT
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Por favor envíe RFQ, responderemos inmediatamente.

| Frequency Range | 700MHz ~ 6GHz |
| Applications | CDMA, GSM, LTE, WiMax™, WLAN, |
| Number of Bands | 6 |
| Ingress Protection | - |
| Termination | N Type Female |
| Mounting Type | Panel Mount |
| Height (Max) | 3.839" (97.50mm) |
| Product Status | Obsolete |
| RF Family/Standard | Cellular, WiFi |
| VSWR | - |
| Antenna Type | Dome |
| Series | Crusader |
| Frequency (Center/Band) | - |
| Power - Max | 50 W |
| Mfr | Taoglas Limited |
| Features | Cable - 280mm |
| Return Loss | - |
| Package | Box |
| Gain | 1.6dBi, 1.9dBi, 3dBi, 3.6dBi, 3.6dBi, 4.4dBi |
| Base Product Number | CM.02.03 |
| Frequency Group | Wide Band |