MACOM Technology Solutions
Producto No:
CMM6004-SC-0G0T
Fabricante:
Paquete:
SOT-89-3
Lote:
-
Descripción:
IC RF AMP GPS 50MHZ-3GHZ SOT89-3
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Por favor envíe RFQ, responderemos inmediatamente.

| Current - Supply | 150mA |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Obsolete |
| Supplier Device Package | SOT-89-3 |
| Series | - |
| Package / Case | TO-243AA |
| Voltage - Supply | 3V ~ 5V |
| Test Frequency | - |
| Mfr | MACOM Technology Solutions |
| Frequency | 50MHz ~ 3GHz |
| Noise Figure | 2.1dB |
| P1dB | 23.5dBm |
| RF Type | General Purpose |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Gain | 14.5dB |