CUI Devices
Producto No:
CMT-1604-SMT-TR
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
BUZZER PIEZO 3V 16X16MM SMD
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$1.9855
$1.9855
10
$1.65015
$16.5015
25
$1.52418
$38.1045
50
$1.43279
$71.6395
100
$1.344535
$134.4535
500
$1.15292
$576.46
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Operating Temperature | -40°C ~ 120°C |
| Input Type | Peak-Peak Signal |
| Height - Seated (Max) | 0.110" (2.80mm) |
| Approval Agency | - |
| Duration | - |
| Termination | Solder Pads |
| Voltage - Rated | 3 V |
| Current - Supply | 5mA |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Size / Dimension | 0.630" L x 0.630" W (16.00mm x 16.00mm) |
| Voltage Range | 25V (Max) |
| Product Status | Active |
| Ratings | - |
| Series | CMT |
| Driver Circuitry | Transducer, Externally Driven |
| Sound Pressure Level (SPL) | 81dB @ 3V, 10cm |
| Technology | Piezo |
| Mfr | CUI Devices |
| Operating Mode | Single Tone |
| Frequency | 4kHz |
| Port Location | Side |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Base Product Number | CMT-1604 |