CML Microcircuits
Producto No:
CMX992Q3-TR1K
Fabricante:
Paquete:
48-VQFN (7x7)
Lote:
-
Descripción:
RF QUADRATURE / LOW IF RECEIVER
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$16.4825
$16.4825
10
$14.91215
$149.1215
25
$13.7351
$343.3775
100
$12.557955
$1255.7955
250
$11.773084
$2943.271
500
$11.6565
$5828.25
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Applications | General Purpose |
| Data Interface | - |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 48-VQFN (7x7) |
| Modulation or Protocol | GMSK |
| Antenna Connector | PCB, Surface Mount |
| Series | - |
| Sensitivity | - |
| Memory Size | - |
| Package / Case | 48-VFQFN Exposed Pad |
| Current - Receiving | 75mA |
| Voltage - Supply | 3V ~ 3.6V |
| Mfr | CML Microcircuits |
| Data Rate (Max) | 9.6kbps |
| Frequency | 100MHz ~ 1GHz |
| Features | - |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Base Product Number | CMX992 |