JAE Electronics
Producto No:
CN10-CA300-RPL-RPL-15CW-E
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Ficha de datos:
-
Descripción:
CBL ASSY SMB MINI PLG-PL 11.811"
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Por favor envíe RFQ, responderemos inmediatamente.

| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Cable Type | - |
| 2nd Contact Gender | Female |
| 1st Connector | SMB Mini Plug, Right Angle |
| Ingress Protection | - |
| Color | - |
| Cable Impedance | 50 Ohms |
| 2nd Connector | SMB Mini Plug, Right Angle |
| 1st Connector Mounting Type | - |
| 2nd Connector Mounting Feature | - |
| Product Status | Obsolete |
| 2nd Connector Mounting Type | - |
| Series | CN10 |
| Length | 11.811" (300.00mm) |
| 1st Contact Gender | Female |
| Mfr | JAE Electronics |
| Style | SMB Mini to SMB Mini |
| 1st Connector Mounting Feature | - |
| Features | - |
| Package | Bulk |
| Frequency - Max | 3 GHz |
| Base Product Number | CN10-CA300 |