IXYS Integrated Circuits Division
Producto No:
CPC1130NTR
Fabricante:
Paquete:
4-SOP
Lote:
-
Descripción:
SSR RELAY SPST-NC 120MA 0-350V
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$2.2325
$2.2325
10
$2.0938
$20.938
25
$1.86086
$46.5215
50
$1.76776
$88.388
100
$1.67466
$167.466
250
$1.488574
$372.1435
500
$1.39555
$697.775
1000
$1.302516
$1302.516
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Load Current | 120 mA |
| Termination Style | Gull Wing |
| Output Type | AC, DC |
| Circuit | SPST-NC (1 Form B) |
| Voltage - Load | 0 V ~ 350 V |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 4-SOP |
| Series | CPC, OptoMOS® |
| Package / Case | 4-SOP (0.150", 3.81mm) |
| On-State Resistance (Max) | 30 Ohms |
| Mfr | IXYS Integrated Circuits Division |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Voltage - Input | 1.2VDC |
| Base Product Number | CPC1130 |