Hirose Electric Co Ltd
Producto No:
CR22-100D-2.54DS(70)
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Ficha de datos:
-
Descripción:
CONN EDGE DUAL FML 100POS 0.100
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$10.507
$10.507
12
$9.454086
$113.449032
36
$8.905984
$320.615424
48
$8.677661
$416.527728
84
$8.449348
$709.745232
240
$7.535913
$1808.61912
444
$7.079191
$3143.160804
948
$6.25709
$5931.72132
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Operating Temperature | -30°C ~ 85°C |
| Number of Rows | 2 |
| Number of Positions | 100 |
| Color | Black |
| Read Out | Dual |
| Contact Finish Thickness | - |
| Contact Finish | Gold |
| Termination | Solder |
| Contact Type | - |
| Flange Feature | Top Mount Opening, Unthreaded, 0.128" (3.30mm) Dia |
| Gender | Female |
| Mounting Type | Through Hole |
| Product Status | Active |
| Card Thickness | 0.063" (1.60mm) |
| Series | CR22 |
| Number of Positions/Bay/Row | - |
| Contact Material | Copper Alloy |
| Pitch | 0.100" (2.54mm) |
| Mfr | Hirose Electric Co Ltd |
| Features | - |
| Material - Insulation | Polybutylene Terephthalate (PBT) |
| Card Type | Non Specified - Dual Edge |
| Package | Tray |
| Base Product Number | CR22 |