Citizen Finedevice Co Ltd
Producto No:
CSX750VCB19.440M-UT
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
XTAL OSC VCXO 19.4400MHZ CMOS
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$3.876
$3.876
10
$3.2927
$32.927
50
$2.92695
$146.3475
100
$2.87812
$287.812
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Operating Temperature | -20°C ~ 70°C |
| Current - Supply (Disable) (Max) | 20mA |
| Spread Spectrum Bandwidth | - |
| Absolute Pull Range (APR) | - |
| Height - Seated (Max) | 0.063" (1.60mm) |
| Frequency Stability | ±50ppm |
| Current - Supply (Max) | 30mA |
| Size / Dimension | 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Obsolete |
| Ratings | - |
| Function | Enable/Disable |
| Series | CSX-750V |
| Type | VCXO |
| Package / Case | 6-SMD, No Lead |
| Voltage - Supply | 5V |
| Output | CMOS |
| Mfr | Citizen Finedevice Co Ltd |
| Base Resonator | Crystal |
| Frequency | 19.44 MHz |
| Package | Tape & Reel (TR) |