Eaton - Electronics Division
Producto No:
CTX100-2-R
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
INDUCT ARRAY 2 COIL 99.45UH SMD
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$4.3605
$4.3605
10
$3.9957
$39.957
25
$3.63204
$90.801
50
$3.05102
$152.551
100
$2.61516
$261.516
250
$2.469848
$617.462
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| DC Resistance (DCR) - Parallel | 457mOhm Max |
| Tolerance | ±20% |
| Shielding | Unshielded |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Size / Dimension | 0.450" L x 0.450" W (11.43mm x 11.43mm) |
| Product Status | Active |
| Inductance - Connected In Series | 397.81 µH |
| DC Resistance (DCR) - Series | 1.828Ohm Max |
| Number of Coils | 2 |
| Ratings | - |
| Series | OCTA-PAC® |
| Package / Case | Nonstandard |
| Current Rating - Series | 320 mA |
| Current Rating - Parallel | 630 mA |
| Mfr | Eaton - Electronics Division |
| Height | 0.235" (5.97mm) |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Inductance - Connected In Parallel | 99.45 µH |