Eaton - Electronics Division
Producto No:
CTX300-4-R
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
INDUCT ARRAY 2 COIL 298.12UH SMD
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$6.479
$6.479
10
$5.89095
$58.9095
25
$5.30176
$132.544
50
$4.24137
$212.0685
100
$4.00577
$400.577
250
$3.770094
$942.5235
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| DC Resistance (DCR) - Parallel | 672mOhm Max |
| Tolerance | ±20% |
| Shielding | Unshielded |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Size / Dimension | 0.550" L x 0.550" W (13.97mm x 13.97mm) |
| Product Status | Active |
| Inductance - Connected In Series | 1.2 mH |
| DC Resistance (DCR) - Series | 2.687Ohm Max |
| Number of Coils | 2 |
| Ratings | - |
| Series | OCTA-PAC® |
| Package / Case | Nonstandard |
| Current Rating - Series | 310 mA |
| Current Rating - Parallel | 620 mA |
| Mfr | Eaton - Electronics Division |
| Height | 0.250" (6.35mm) |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Inductance - Connected In Parallel | 298.12 µH |