Panasonic Industrial Automation Sales
Producto No:
CX-442-Z
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
SENSOR REFLECTIVE 300MM NPN OPEN
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$102.6
$102.6
10
$93.2729
$932.729
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Operating Temperature | -25°C ~ 55°C |
| Ingress Protection | IP67 |
| Sensing Distance | 0.787" ~ 11.811" (20mm ~ 300mm) |
| Response Time | 1ms |
| Output Configuration | NPN - Open Collector |
| Sensing Method | Reflective |
| Light Source | Red LED |
| Product Status | Active |
| Connection Method | Connector, M8, 4POS |
| Series | CX-400 |
| Voltage - Supply | 12V ~ 24V |
| Mfr | Panasonic Industrial Automation Sales |
| Cable Length | - |
| Package | Box |
| Base Product Number | CX-442 |
| Adjustment Type | - |