CDA (Zhifengwei Technology)
Producto No:
CXP-3R0335R-TW
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
3.0V 3.3F 8*20 EDLC
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Por favor envíe RFQ, responderemos inmediatamente.

| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Height - Seated (Max) | 0.846" (21.50mm) |
| Tolerance | - |
| Lead Spacing | 0.138" (3.50mm) |
| Termination | PC Pins |
| Voltage - Rated | 3 V |
| Mounting Type | Through Hole |
| Size / Dimension | 0.315" Dia (8.00mm) |
| Product Status | Active |
| Lifetime @ Temp. | 1000 Hrs @ 85°C |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | 98mOhm @ 1kHz |
| Series | CXP-3.0V |
| Package / Case | Radial, Can |
| Mfr | CDA (Zhifengwei Technology) |
| Capacitance | 3.3 F |
| Package | Bag |