Cypress Semiconductor Corp
Producto No:
CY7C63923-PVXC
Fabricante:
Paquete:
48-SSOP
Lote:
-
Descripción:
8-BIT, FLASH, M8C CPU, 24MHZ
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Por favor envíe RFQ, responderemos inmediatamente.

| DigiKey Programmable | Not Verified |
| Operating Temperature | 0°C ~ 70°C |
| Current - Supply | 40mA |
| Product Status | Obsolete |
| Supplier Device Package | 48-SSOP |
| Standards | USB 2.0 |
| Function | Controller |
| Series | enCoRe™II |
| Package / Case | 48-BSSOP (0.295", 7.50mm Width) |
| Voltage - Supply | 4V ~ 5.5V |
| Mfr | Cypress Semiconductor Corp |
| Package | Bag |
| Protocol | USB |
| Interface | GPIO, SPI |
| Base Product Number | CY7C63923 |