Amphenol ICC (FCI)
Producto No:
D15P24A4GX00LF
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
CONN D-SUB PLUG 15POS VERT SLDR
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$2.432
$2.432
10
$2.20495
$22.0495
25
$2.0881
$52.2025
50
$2.03946
$101.973
100
$1.94237
$194.237
250
$1.699626
$424.9065
450
$1.651062
$742.9779
950
$1.408252
$1337.8394
2400
$1.311124
$3146.6976
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Dielectric Material | Polybutylene Terephthalate (PBT) |
| Shell Material, Finish | Steel, Tin-Nickel Plated |
| Ingress Protection | - |
| Voltage Rating | 300V |
| Current Rating (Amps) | 5A per Contact |
| Contact Finish | Gold |
| Contact Type | Signal |
| Material Flammability Rating | UL94 V-0 |
| Product Status | Active |
| Wire Gauge | - |
| Backset Spacing | - |
| Connector Type | Plug, Male Pins |
| Contact Material | Phosphor Bronze |
| Mfr | Amphenol ICC (FCI) |
| Features | Board Lock, Grounding Indents |
| Shell Size, Connector Layout | 2 (DA, A) |
| Operating Temperature | -55°C ~ 125°C |
| Number of Rows | 2 |
| Number of Positions | 15 |
| Color | Black |
| Contact Finish Thickness | Flash |
| Termination | Solder |
| Flange Feature | Housing/Shell (4-40) |
| Mounting Type | Through Hole |
| Contact Form | - |
| Series | Delta D |
| Connector Style | D-Sub |
| Package | Tray |
| Base Product Number | D15P24 |