Omron Automation and Safety
Producto No:
D40P-SMC-21-05
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
SWITCH SAFETY MINI 5M LFT CBL
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$277.172
$277.172
5
$273.03
$1365.15
10
$256.48385
$2564.8385
25
$239.93618
$5998.4045
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Operating Temperature | -25°C ~ 105°C |
| Must Release | 20mm |
| Must Operate | 8mm |
| Holding Force | - |
| Ingress Protection | IP69K - Dust Tight, High Temp Water Jets, Waterproof |
| Voltage Rating | 24VDC |
| Termination Style | Cable Leads |
| Actuator Type | Non-Contact |
| Approval Agency | CE, cULus |
| Current Rating (Amps) | 200mA (DC) |
| Circuit | 3PST-2NC/1NO |
| Conduit Thread Size | - |
| Product Status | Active |
| Series | D40P |
| Type | Magnetic |
| Voltage - Supply | 24VDC |
| Mfr | Omron Automation and Safety |
| Features | - |
| Package | Box |
| Base Product Number | D40P-SMC |