Omron Automation and Safety
Producto No:
D40Z-1C2
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
SENSOR HALL DIGITAL WIRE LEADS
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$275.842
$275.842
10
$266.64505
$2666.4505
25
$248.25628
$6206.407
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Operating Temperature | -10°C ~ 65°C |
| Must Release | 15mm |
| Must Operate | 5mm |
| Holding Force | - |
| Ingress Protection | IP67 - Dust Tight, Waterproof |
| Voltage Rating | 24VDC |
| Termination Style | Cable Leads |
| Actuator Type | Non-Contact |
| Approval Agency | CE, cULus, TUV |
| Current Rating (Amps) | 10mA (DC) |
| Circuit | SPST-NO |
| Conduit Thread Size | - |
| Product Status | Active |
| Series | D40Z |
| Type | Magnetic |
| Voltage - Supply | 24VDC |
| Mfr | Omron Automation and Safety |
| Features | - |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | D40Z-1 |