Omron Automation and Safety
Producto No:
D4GS-N2T-5
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
SWITCH SAFETY DPST-NC 750MA 240V
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$171.912
$171.912
5
$169.3812
$846.906
10
$161.7964
$1617.964
25
$151.68384
$3792.096
50
$131.45929
$6572.9645
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Operating Temperature | -30°C ~ 70°C |
| Must Release | - |
| Must Operate | - |
| Holding Force | 6kgf |
| Ingress Protection | IP67 - Dust Tight, Waterproof |
| Voltage Rating | 240VAC |
| Termination Style | Cable Leads |
| Actuator Type | Panel Disconnect |
| Approval Agency | CCC, CE, cULus, TUV |
| Current Rating (Amps) | 750mA (AC) |
| Circuit | DPST-NC |
| Conduit Thread Size | - |
| Product Status | Active |
| Series | D4GS-N |
| Type | Non-Locking |
| Voltage - Supply | - |
| Mfr | Omron Automation and Safety |
| Features | Cable Length 5m |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | D4GS-N2T |