C&K
Producto No:
D502J12B215PQA
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
SWITCH ROCKER SPST 10A 125V
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$6.954
$6.954
10
$6.2605
$62.605
25
$5.94624
$148.656
50
$5.69468
$284.734
100
$5.50582
$550.582
250
$5.222682
$1305.6705
500
$4.782224
$2391.112
1000
$4.561995
$4561.995
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Illumination Type, Color | - |
| Operating Temperature | -30°C ~ 65°C |
| Actuator Marking | O - |
| Ingress Protection | - |
| Termination Style | Quick Connect - 0.187" (4.7mm) |
| Actuator Type | Concave (Curved) |
| Panel Cutout Dimensions | Rectangular - 27.13mm x 19.20mm |
| Current Rating (Amps) | 10A (AC) |
| Circuit | SPST |
| Mechanical Life | - |
| Mounting Type | Panel Mount, Snap-In |
| Product Status | Active |
| Illumination Voltage (Nominal) | - |
| Series | D |
| Switch Function | On-Off |
| Voltage Rating - AC | 125 V |
| Electrical Life | 10,000 Cycles |
| Mfr | C&K |
| Features | Guard |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | D502J |
| Color - Actuator/Cap | Black |