Taiyo Yuden
Producto No:
D5RB881M5E1BH-Z
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
RF DUPLEXER BAND 5 180UM WAFER
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$1.2255
$1.2255
10
$0.8987
$8.987
25
$0.87856
$21.964
50
$0.85823
$42.9115
100
$0.776435
$77.6435
250
$0.75601
$189.0025
500
$0.653847
$326.9235
1000
$0.612978
$612.978
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Series | D5 |
| Type | Duplexer |
| Frequency Bands (Low / High) | 700MHz ~ 1GHz / - |
| Package / Case | 8-SMD, No Lead |
| High Band Attenuation (min / max dB) | - / 52.00dB |
| Mfr | Taiyo Yuden |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Return Loss (Low Band / High Band) | - |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Not For New Designs |
| Low Band Attenuation (min / max dB) | - / 58.00dB |