Essentra Components
Producto No:
DLCBS3-3-01
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
BRD SPT SNAP LOCK NYLON 3/16"
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$0.399
$0.399
5
$0.3382
$1.691
10
$0.28215
$2.8215
25
$0.26524
$6.631
50
$0.25384
$12.692
100
$0.225625
$22.5625
250
$0.214396
$53.599
500
$0.203091
$101.5455
1000
$0.191814
$191.814
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Support Panel Thickness | 0.031" ~ 0.078" (0.79mm ~ 1.98mm) |
| Material | Nylon |
| Mounting Type | Snap Lock |
| Product Status | Active |
| Series | Richco, DLCBS3 |
| Length - Overall | 0.850" (21.60mm) |
| Mounting Hole Diameter | 0.187" (4.75mm) 3/16" |
| Between Board Height | 0.188" (4.78mm) 3/16" |
| Mounting Panel Thickness | 0.031" ~ 0.078" (0.79mm ~ 1.98mm) |
| Mfr | Essentra Components |
| Support Hole Diameter | 0.156" (3.96mm) 5/32" |
| Holding Type | Snap Lock |
| Features | Winged |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | DLCBS3 |