Murata Power Solutions Inc.
Producto No:
DMR30-DCV1-1-DC4-R-C
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
PRECISION DC VOLTAGE PANEL METER
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$101.6215
$101.6215
5
$97.9849
$489.9245
10
$90.7326
$907.326
25
$90.725
$2268.125
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Operating Temperature | 0°C ~ 50°C |
| Display Characters - Height | 0.450" (11.43mm) |
| Ingress Protection | - |
| Termination Style | Screw Terminal |
| Output Type | Relay (2), Solid State |
| Panel Cutout Dimensions | Circular - 57.15mm Dia |
| Number of Characters Per Row | 5 |
| Measuring Type | Voltage |
| Mounting Type | Panel Mount |
| Product Status | Active |
| Weight | - |
| Series | DMR30-DCV1 |
| Type | Voltmeter |
| Display Type | LED - Red Characters |
| Measuring Range | ±20VDC |
| Voltage - Supply | 9 ~ 32VDC |
| Mfr | Murata Power Solutions Inc. |
| Features | Excitation Supply |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | DMR30-DCV1 |