Hammond Manufacturing
Producto No:
DNDMV19BK1
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
SHELF FIXED 19.5X17.3X3.4" BLACK
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$99.7405
$99.7405
5
$93.0905
$465.4525
10
$91.428
$914.28
25
$89.76588
$2244.147
50
$88.43607
$4421.8035
100
$86.441355
$8644.1355
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Color | Black |
| Material | Metal, Steel |
| Size / Dimension | 19.500" L x 17.250" W x 3.440" H (495.30mm x 438.15mm x 87.38mm) |
| Product Status | Active |
| Weight | 12 lbs (5.4 kg) |
| Series | DNDM |
| Type | Shelf, Fixed |
| For Use With/Related Products | 19" Panel Width Racks |
| Shipping Info | Shipped from Digi-Key |
| Mfr | Hammond Manufacturing |
| Ventilation | Vented |
| Features | - |
| Package | Box |
| Base Product Number | DNDMV19 |