Panduit Corp
Producto No:
DNFR14-205FIB-L
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
CONN QC RCPT 14-16AWG 0.187
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$1.4535
$1.4535
10
$1.4212
$14.212
25
$1.3851
$34.6275
50
$1.34862
$67.431
100
$1.312235
$131.2235
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Insulation | Fully Insulated |
| Tab Width | 0.187" (4.75mm), 0.205" (5.21mm) |
| Tab Length | - |
| Tab Thickness | 0.032" (0.81mm) |
| Color | Blue |
| Terminal Type | Angled - 90°, Flag |
| Contact Finish | Tin |
| Termination | Crimp |
| Gender | Female |
| Mounting Type | Free Hanging (In-Line), Right Angle |
| Product Status | Obsolete |
| Wire Gauge | 14-16 AWG |
| Series | Pan-Term® |
| Length - Overall | - |
| Insulation Diameter | 0.178" (4.52mm) |
| Mfr | Panduit Corp |
| Contact Material | Brass |
| Features | - |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | DNFR14 |