Analog Devices Inc./Maxim Integrated
Producto No:
DS1847E-010+
Fabricante:
Paquete:
14-TSSOP
Lote:
-
Descripción:
IC DGT POT 10KOHM 256TAP 14TSSOP
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$6.9255
$6.9255
10
$6.25385
$62.5385
25
$5.96296
$149.074
100
$5.177785
$517.7785
250
$4.945054
$1236.2635
500
$4.508719
$2254.3595
1000
$4.320068
$4320.068
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| DigiKey Programmable | Not Verified |
| Operating Temperature | -40°C ~ 95°C |
| Configuration | Rheostat |
| Temperature Coefficient (Typ) | 850ppm/°C |
| Number of Taps | 256 |
| Tolerance | ±20% |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Memory Type | Non-Volatile |
| Supplier Device Package | 14-TSSOP |
| Series | - |
| Package / Case | 14-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) |
| Voltage - Supply | 3V ~ 5.5V |
| Mfr | Analog Devices Inc./Maxim Integrated |
| Resistance (Ohms) | 10k |
| Features | Selectable Address, Temperature Sensor |
| Resistance - Wiper (Ohms) (Typ) | 65 |
| Number of Circuits | 2 |
| Package | Tube |
| Taper | Linear |
| Interface | I²C |
| Base Product Number | DS1847 |