NXP USA Inc.
Producto No:
DSPB56364AF100
Fabricante:
Paquete:
100-LQFP (14x14)
Lote:
-
Descripción:
IC DSP 24BIT AUD 100MHZ 100-LQFP
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Por favor envíe RFQ, responderemos inmediatamente.

| Operating Temperature | 0°C ~ 70°C (TA) |
| Non-Volatile Memory | ROM (24kB) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Obsolete |
| Supplier Device Package | 100-LQFP (14x14) |
| Clock Rate | 100MHz |
| Series | DSP56K/Symphony |
| Type | Audio Processor |
| Package / Case | 100-LQFP |
| Mfr | NXP USA Inc. |
| Voltage - Core | 3.30V |
| Voltage - I/O | 3.30V |
| Package | Tray |
| Interface | Host Interface, I²C, SAI, SPI |
| Base Product Number | DSPB56 |
| On-Chip RAM | 11.25kB |