Bulgin
Producto No:
DX0505/GN/12
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
LED PANEL INDICATOR GREEN 12V
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$32.072
$32.072
10
$25.10945
$251.0945
100
$21.933125
$2193.3125
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Lens Transparency | - |
| Ingress Protection | IP67 |
| Termination Style | Solder Lug |
| Viewing Angle | - |
| Panel Cutout Dimensions | 0.48" (12.10mm) |
| Millicandela Rating | 100mcd |
| Product Status | Active |
| Lamp Color | Green |
| Ratings | DC |
| Series | DX0505 |
| Lens Style | Round with Flat Top |
| Type | LED |
| Voltage | 12V |
| Mfr | Bulgin |
| Features | - |
| Wavelength - Peak | - |
| Lens Color | - |
| Package | Bulk |
| Panel Cutout Shape | Round |
| Current | 25mA |
| Base Product Number | DX0505 |
| Lens Size | - |