Bulgin
Producto No:
DX1090/D1
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
LED PANEL IND GRN/RED 2.2V/2.2V
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$21.964
$21.964
10
$17.20165
$172.0165
100
$15.02539
$1502.539
500
$13.781878
$6890.939
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Lens Transparency | - |
| Ingress Protection | IP66 |
| Termination Style | PC Pin |
| Viewing Angle | - |
| Panel Cutout Dimensions | 0.315" (8.00mm) |
| Millicandela Rating | 5mcd Green, 4.5mcd Red |
| Product Status | Active |
| Lamp Color | Green, Red |
| Ratings | Vf (Typ), If (Max) |
| Series | DX1090 |
| Lens Style | Round with Domed Top |
| Type | LED |
| Voltage | 2.2V Green, 2.2V Red |
| Mfr | Bulgin |
| Features | - |
| Wavelength - Peak | - |
| Lens Color | - |
| Package | Bulk |
| Panel Cutout Shape | Round |
| Current | 30mA Green, 30mA Red |
| Base Product Number | DX1090 |
| Lens Size | 5mm, T-1 3/4 |