Panasonic Electronic Components
Producto No:
ECA-2VM010
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
CAP ALUM 1UF 20% 350V RADIAL
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$0.3135
$0.3135
10
$0.21565
$2.1565
50
$0.15086
$7.543
100
$0.129295
$12.9295
500
$0.096976
$48.488
1000
$0.08189
$81.89
2500
$0.077577
$193.9425
5000
$0.073274
$366.37
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Operating Temperature | -25°C ~ 85°C |
| Polarization | Polar |
| Applications | General Purpose |
| Height - Seated (Max) | 0.480" (12.20mm) |
| Tolerance | ±20% |
| Surface Mount Land Size | - |
| Lead Spacing | 0.098" (2.50mm) |
| Voltage - Rated | 350 V |
| Ripple Current @ Low Frequency | 32 mA @ 120 Hz |
| Mounting Type | Through Hole |
| Size / Dimension | 0.248" Dia (6.30mm) |
| Product Status | Active |
| Lifetime @ Temp. | 2000 Hrs @ 85°C |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | - |
| Ratings | - |
| Series | M-A |
| Package / Case | Radial, Can |
| Ripple Current @ High Frequency | 54.4 mA @ 10 kHz |
| Mfr | Panasonic Electronic Components |
| Capacitance | 1 µF |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | ECA-2VM |