Panasonic Electronic Components
Producto No:
ECQ-UBAF222V5
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
CAP FILM 0.0022UF 10% 300VAC RAD
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$0.646
$0.646
10
$0.4788
$4.788
50
$0.38342
$19.171
100
$0.328605
$32.8605
500
$0.260148
$130.074
1000
$0.21907
$219.07
2500
$0.20538
$513.45
5000
$0.191691
$958.455
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Operating Temperature | -40°C ~ 110°C |
| Dielectric Material | Polypropylene (PP), Metallized |
| Applications | EMI, RFI Suppression |
| Height - Seated (Max) | 0.669" (17.00mm) |
| Tolerance | ±10% |
| Lead Spacing | 0.591" (15.00mm) |
| Termination | PC Pins |
| Mounting Type | Through Hole |
| Size / Dimension | 0.602" L x 0.197" W (15.30mm x 5.00mm) |
| Product Status | Active |
| Ratings | X1, Y2 |
| Series | ECQUB |
| Voltage Rating - DC | - |
| Package / Case | Radial |
| Voltage Rating - AC | 300V |
| Mfr | Panasonic Electronic Components |
| Capacitance | 2200 pF |
| Features | - |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | ECQ-UBAF222 |