Panasonic Electronic Components
Producto No:
ECQ-UBAF224M
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
CAP FILM 0.22UF 20% 300VAC RADIA
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$0.969
$0.969
10
$0.7619
$7.619
50
$0.66044
$33.022
100
$0.571425
$57.1425
500
$0.431756
$215.878
1000
$0.380969
$380.969
2500
$0.355566
$888.915
5000
$0.342874
$1714.37
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Operating Temperature | -40°C ~ 110°C |
| Dielectric Material | Polypropylene (PP), Metallized |
| Applications | EMI, RFI Suppression |
| Height - Seated (Max) | 0.807" (20.50mm) |
| Tolerance | ±20% |
| Lead Spacing | 0.591" (15.00mm) |
| Termination | PC Pins |
| Mounting Type | Through Hole |
| Size / Dimension | 0.728" L x 0.433" W (18.50mm x 11.00mm) |
| Product Status | Active |
| Ratings | X1 |
| Series | ECQUB |
| Voltage Rating - DC | - |
| Package / Case | Radial |
| Voltage Rating - AC | 300V |
| Mfr | Panasonic Electronic Components |
| Capacitance | 0.22 µF |
| Features | - |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | ECQ-UBAF224 |