ECS Inc.
Producto No:
ECS-122.8-S-4
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
CRYSTAL 12.2880MHZ SERIES TH
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$0.6555
$0.6555
10
$0.5814
$5.814
50
$0.54321
$27.1605
100
$0.480035
$48.0035
500
$0.454803
$227.4015
1000
$0.378993
$378.993
2500
$0.366368
$915.92
5000
$0.353732
$1768.66
10000
$0.341098
$3410.98
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Load Capacitance | Series |
| Operating Temperature | -10°C ~ 70°C |
| Frequency Tolerance | ±30ppm |
| Height - Seated (Max) | 0.138" (3.50mm) |
| Frequency Stability | ±50ppm |
| Mounting Type | Through Hole |
| Size / Dimension | 0.447" L x 0.183" W (11.35mm x 4.65mm) |
| Product Status | Not For New Designs |
| Ratings | - |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | 60 Ohms |
| Series | HC-49US |
| Type | MHz Crystal |
| Package / Case | HC-49/US |
| Mfr | ECS Inc. |
| Operating Mode | Fundamental |
| Frequency | 12.288 MHz |
| Package | Bulk |