ECS Inc.
Producto No:
ECS-184-18-23G-JGN-TR
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
CRYSTAL 18.4320MHZ 18PF SMD
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$0.6555
$0.6555
10
$0.57855
$5.7855
50
$0.54055
$27.0275
100
$0.47766
$47.766
500
$0.452504
$226.252
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Load Capacitance | 18pF |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Frequency Tolerance | ±20ppm |
| Height - Seated (Max) | 0.055" (1.40mm) |
| Frequency Stability | ±30ppm |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Size / Dimension | 0.236" L x 0.138" W (6.00mm x 3.50mm) |
| Product Status | Active |
| Ratings | - |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | 50 Ohms |
| Series | ECS-23G |
| Type | MHz Crystal |
| Package / Case | 2-SMD, No Lead |
| Mfr | ECS Inc. |
| Operating Mode | Fundamental |
| Frequency | 18.432 MHz |
| Package | Tape & Reel (TR) |