ECS Inc.
Producto No:
ECS-320-12-37B-7KM-TR
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
CRYSTAL 32.0000MHZ 12PF SMD
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$0.4085
$0.4085
10
$0.34105
$3.4105
50
$0.30704
$15.352
100
$0.27284
$27.284
500
$0.259217
$129.6085
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Load Capacitance | 12pF |
| Operating Temperature | -20°C ~ 70°C |
| Frequency Tolerance | ±7ppm |
| Height - Seated (Max) | 0.020" (0.50mm) |
| Frequency Stability | ±10ppm |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Size / Dimension | 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm) |
| Product Status | Active |
| Ratings | - |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | 50 Ohms |
| Series | ECX-1637B |
| Type | MHz Crystal |
| Package / Case | 4-SMD, No Lead |
| Mfr | ECS Inc. |
| Operating Mode | Fundamental |
| Frequency | 32 MHz |
| Package | Tape & Reel (TR) |