ECS Inc.
Producto No:
ECS-480-20-1
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
CRYSTAL 48.0000MHZ 20PF TH
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$0.5985
$0.5985
10
$0.5016
$5.016
50
$0.45182
$22.591
100
$0.40166
$40.166
500
$0.381558
$190.779
1000
$0.321318
$321.318
2500
$0.301236
$753.09
5000
$0.291194
$1455.97
10000
$0.281152
$2811.52
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Load Capacitance | 20pF |
| Operating Temperature | -10°C ~ 70°C |
| Frequency Tolerance | ±30ppm |
| Height - Seated (Max) | 0.530" (13.46mm) |
| Frequency Stability | ±50ppm |
| Mounting Type | Through Hole |
| Size / Dimension | 0.447" L x 0.183" W (11.35mm x 4.65mm) |
| Product Status | Not For New Designs |
| Ratings | - |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | 40 Ohms |
| Series | HC-49U |
| Type | MHz Crystal |
| Package / Case | HC-49/U |
| Mfr | ECS Inc. |
| Operating Mode | 3rd Overtone |
| Frequency | 48 MHz |
| Package | Bulk |