ECS Inc.
Producto No:
ECS-TXO-20CSMV-390-AY-TR
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
XTAL OSC TCXO 39.0000MHZ CLPSW
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$2.0615
$2.0615
10
$2.01495
$20.1495
50
$1.919
$95.95
100
$1.679125
$167.9125
500
$1.63115
$815.575
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Operating Temperature | -30°C ~ 85°C |
| Current - Supply (Disable) (Max) | - |
| Spread Spectrum Bandwidth | - |
| Absolute Pull Range (APR) | - |
| Height - Seated (Max) | 0.031" (0.80mm) |
| Frequency Stability | ±500ppb |
| Current - Supply (Max) | 2.5mA |
| Size / Dimension | 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Ratings | - |
| Function | - |
| Series | ECS-TXO-20CSMV MultiVolt™ |
| Type | TCXO |
| Package / Case | 4-SMD, No Lead |
| Voltage - Supply | 1.8V, 2.5V, 3.3V |
| Output | Clipped Sine Wave |
| Mfr | ECS Inc. |
| Base Resonator | Crystal |
| Frequency | 39 MHz |
| Package | Tape & Reel (TR) |