TE Connectivity Raychem Cable Protection
Producto No:
ED-7-001-MK4-230V-50HZ
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
ED-7-001-MK4-230V-50HZ
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Por favor envíe RFQ, responderemos inmediatamente.

| Tool Type | - |
| Air Flow | - |
| Color | - |
| Nozzle Opening | - |
| Product Status | Active |
| Weight | 14 lbs (6.4 kg) |
| Includes | - |
| Series | MiniRay |
| Power - Rated | - |
| For Use With/Related Products | - |
| Approved Countries | - |
| Voltage | 230V |
| Mfr | TE Connectivity Raychem Cable Protection |
| Approval Agency Marking | - |
| Compatible Tools | IR-1759, IR-3104 |
| Temperature Range | - |
| Features | Programmable Time/Power Controls, Trigger Switch |
| Accessory Type | Control Box |
| Package | Bulk |
| Current | 4 A |
| Base Product Number | ED-7 |