On Shore Technology Inc.
Producto No:
EDSTLZ1550/10
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
TERM BLOCK HDR 10POS 3.81MM
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$3.667
$3.667
10
$2.7949
$27.949
25
$2.61782
$65.4455
50
$2.32693
$116.3465
100
$2.276295
$227.6295
250
$2.099272
$524.818
500
$1.896922
$948.461
1000
$1.681946
$1681.946
5000
$1.580781
$7903.905
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Insulation Height | 0.276" (7.00mm) |
| Contact Tail Length | 0.138" (3.50mm) |
| Ingress Protection | - |
| Housing Material | Polyamide (PA), Nylon |
| Material Flammability Rating | - |
| Header Orientation | 90°, Right Angle |
| Product Status | Active |
| Contact Mating Finish | - |
| Number of Levels | 1 |
| Screw Size | - |
| Contact Material | - |
| Mfr | On Shore Technology Inc. |
| Plug Wire Entry | - |
| Features | - |
| Wire Gauge or Range - mm² | - |
| Wire Gauge or Range - AWG | - |
| Operating Temperature | -30°C ~ 105°C |
| Positions Per Level | 10 |
| Number of Positions | 10 |
| Torque - Screw | - |
| Termination Style | - |
| Color | - |
| Wire Strip Length | - |
| Mounting Type | Solder |
| Current - IEC | - |
| Series | EDSTLZ1550 |
| Type | Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) |
| Voltage - UL | 300 V |
| Pitch | 0.150" (3.81mm) |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | EDSTL |