On Shore Technology Inc.
Producto No:
EDSTLZ955/14
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
TERM BLOCK HDR 14POS VERT 5.08MM
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$3.3915
$3.3915
10
$2.58495
$25.8495
25
$2.42098
$60.5245
50
$2.15213
$107.6065
100
$2.105295
$210.5295
250
$1.941572
$485.393
500
$1.754441
$877.2205
1000
$1.555606
$1555.606
5000
$1.46204
$7310.2
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Insulation Height | 0.154" (3.90mm) |
| Contact Tail Length | 0.154" (3.90mm) |
| Ingress Protection | - |
| Housing Material | Polyamide (PA), Nylon |
| Material Flammability Rating | - |
| Header Orientation | Vertical |
| Product Status | Active |
| Contact Mating Finish | - |
| Number of Levels | 1 |
| Screw Size | - |
| Contact Material | - |
| Mfr | On Shore Technology Inc. |
| Plug Wire Entry | - |
| Features | - |
| Wire Gauge or Range - mm² | - |
| Wire Gauge or Range - AWG | - |
| Operating Temperature | -30°C ~ 105°C |
| Positions Per Level | 14 |
| Number of Positions | 14 |
| Torque - Screw | - |
| Termination Style | - |
| Color | - |
| Wire Strip Length | - |
| Mounting Type | Solder |
| Current - IEC | - |
| Series | EDSTLZ955 |
| Type | Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) |
| Voltage - UL | 300 V |
| Pitch | 0.200" (5.08mm) |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | EDSTL |