Panasonic Electric Works
Producto No:
EKMC2603111K
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
SENSOR MOTION PIR 12M WHT
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Por favor envíe RFQ, responderemos inmediatamente.

| Operating Temperature | -20°C ~ 60°C |
| Sensing Distance | 472" (12m) 39.4' |
| Output Type | Analog |
| Trigger Type | Internal |
| Product Status | Active |
| Series | EKMC |
| Package / Case | Module |
| Sensor Type | PIR (Passive Infrared) |
| Voltage - Supply | 3V ~ 5.5V |
| Mfr | Panasonic Electric Works |
| Features | Long Distance Lens, White |
| Package | Tray |
| Base Product Number | EKMC2603111 |