Panasonic Electric Works
Producto No:
EKMC4606111K
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
SENSOR MOTION PIR LONG DIST WHT
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Por favor envíe RFQ, responderemos inmediatamente.

| Operating Temperature | -20°C ~ 55°C |
| Sensing Distance | 472" (12m) 39.4' |
| Output Type | Digital |
| Trigger Type | Internal |
| Product Status | Active |
| Series | EKMC |
| Detection Pattern | Long |
| Package / Case | Module |
| Sensor Type | PIR (Passive Infrared) |
| Voltage - Supply | 3V ~ 6V |
| Mfr | Panasonic Electric Works |
| Features | High Density Lens, White |
| Package | Tray |
| Base Product Number | EKMC4606111 |