Panasonic Electronic Components
Producto No:
ELL-4LM4R7N
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
FIXED IND 4.7UH 900MA 90MOHM SMD
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Por favor envíe RFQ, responderemos inmediatamente.

| Operating Temperature | - |
| Current - Saturation (Isat) | - |
| Inductance Frequency - Test | 100 kHz |
| Q @ Freq | - |
| Height - Seated (Max) | 0.071" (1.80mm) |
| Tolerance | ±30% |
| Current Rating (Amps) | 900 mA |
| Shielding | Shielded |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Size / Dimension | 0.150" L x 0.150" W (3.80mm x 3.80mm) |
| Product Status | Obsolete |
| Supplier Device Package | - |
| DC Resistance (DCR) | 90mOhm |
| Ratings | - |
| Series | M |
| Inductance | 4.7 µH |
| Type | Wirewound |
| Package / Case | Nonstandard |
| Frequency - Self Resonant | - |
| Mfr | Panasonic Electronic Components |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Material - Core | - |
| Base Product Number | ELL-4LM |