Hammond Manufacturing
Producto No:
EN4SD302010GY
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
BOX STEEL GRAY 30"L X 20"W
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$366.13
$366.13
5
$359.5921
$1797.9605
10
$353.0542
$3530.542
25
$347.8235
$8695.5875
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Area (L x W) | 600in² (3871cm²) |
| Color | Gray |
| Material | Metal, Steel |
| Material Flammability Rating | - |
| Size / Dimension | 30.000" L x 20.000" W (762.00mm x 508.00mm) |
| Product Status | Active |
| Weight | 47 lbs (21.3 kg) |
| Ratings | IP66, NEMA 3R,4,12, UL-508 |
| Thickness | 14 Gauge |
| Design | Hinged Door, Lid |
| Series | Eclipse |
| Shipping Info | Shipped from Digi-Key |
| Mfr | Hammond Manufacturing |
| Container Type | Box |
| Features | Stainless Steel Hinges |
| Height | 10.000" (254.00mm) |
| Package | Box |
| Base Product Number | EN4SD |