Panasonic Electronic Components
Producto No:
ERJ-12ZYJ133U
Fabricante:
Paquete:
2010
Lote:
-
Ficha de datos:
-
Descripción:
RES SMD 13K OHM 5% 3/4W 2010
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$0.494
$0.494
10
$0.3572
$3.572
100
$0.142975
$14.2975
1000
$0.070442
$70.442
2500
$0.065265
$163.1625
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Operating Temperature | -55°C ~ 155°C |
| Composition | Thick Film |
| Height - Seated (Max) | 0.028" (0.70mm) |
| Tolerance | ±5% |
| Temperature Coefficient | ±200ppm/°C |
| Size / Dimension | 0.197" L x 0.098" W (5.00mm x 2.50mm) |
| Product Status | Not For New Designs |
| Supplier Device Package | 2010 |
| Ratings | AEC-Q200 |
| Resistance | 13 kOhms |
| Series | ERJ-12Z |
| Power (Watts) | 0.75W, 3/4W |
| Package / Case | 2010 (5025 Metric) |
| Mfr | Panasonic Electronic Components |
| Number of Terminations | 2 |
| Features | Automotive AEC-Q200 |
| Failure Rate | - |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Base Product Number | ERJ-12 |