Panasonic Electronic Components
Producto No:
ERJ-D1DFR010U
Fabricante:
Paquete:
1020
Lote:
-
Descripción:
RES 0.010 OHM 2W 2010 WIDE
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$0.7125
$0.7125
10
$0.5966
$5.966
25
$0.51148
$12.787
50
$0.46037
$23.0185
100
$0.40071
$40.071
250
$0.358074
$89.5185
500
$0.289864
$144.932
1000
$0.234441
$234.441
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Operating Temperature | -55°C ~ 155°C |
| Composition | Thick Film |
| Height - Seated (Max) | 0.031" (0.80mm) |
| Tolerance | ±1% |
| Temperature Coefficient | ±100ppm/°C |
| Size / Dimension | 0.098" L x 0.197" W (2.50mm x 5.00mm) |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 1020 |
| Ratings | AEC-Q200 |
| Resistance | 10 mOhms |
| Series | ERJ-D1 |
| Power (Watts) | 2W |
| Package / Case | Wide 2010 (5025 Metric), 1020 |
| Mfr | Panasonic Electronic Components |
| Number of Terminations | 2 |
| Features | Automotive AEC-Q200, Current Sense |
| Failure Rate | - |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Base Product Number | ERJ-D1 |