Panasonic Electronic Components
Producto No:
ERJ-L1WKF50MU
Fabricante:
Paquete:
2512
Lote:
-
Descripción:
RES 0.05 OHM 1% 1W 2512
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$0.7885
$0.7885
10
$0.6859
$6.859
25
$0.6023
$15.0575
50
$0.55043
$27.5215
100
$0.477755
$47.7755
250
$0.415454
$103.8635
500
$0.344831
$172.4155
1000
$0.28044
$280.44
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Operating Temperature | -55°C ~ 125°C |
| Composition | Thick Film |
| Height - Seated (Max) | 0.047" (1.20mm) |
| Tolerance | ±1% |
| Temperature Coefficient | ±100ppm/°C |
| Size / Dimension | 0.252" L x 0.126" W (6.40mm x 3.20mm) |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 2512 |
| Ratings | AEC-Q200 |
| Resistance | 50 mOhms |
| Series | ERJ-L1W |
| Power (Watts) | 1W |
| Package / Case | 2512 (6432 Metric) |
| Mfr | Panasonic Electronic Components |
| Number of Terminations | 2 |
| Features | Automotive AEC-Q200, Current Sense |
| Failure Rate | - |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Base Product Number | ERJ-L1 |