Panasonic Electronic Components
Producto No:
ERJ-M1WSJ5M0U
Fabricante:
Paquete:
2512
Lote:
-
Descripción:
RES 0.005 OHM 5% 1W 2512
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$0.7885
$0.7885
10
$0.6555
$6.555
25
$0.56164
$14.041
50
$0.50559
$25.2795
100
$0.44004
$44.004
250
$0.393262
$98.3155
500
$0.318345
$159.1725
1000
$0.257488
$257.488
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Operating Temperature | -55°C ~ 170°C |
| Composition | Metal Element |
| Height - Seated (Max) | 0.043" (1.10mm) |
| Tolerance | ±5% |
| Temperature Coefficient | ±100ppm/°C |
| Size / Dimension | 0.252" L x 0.126" W (6.40mm x 3.20mm) |
| Product Status | Obsolete |
| Supplier Device Package | 2512 |
| Resistance | 5 mOhms |
| Series | ERJ-M1W |
| Power (Watts) | 1W |
| Package / Case | 2512 (6432 Metric) |
| Mfr | Panasonic Electronic Components |
| Number of Terminations | 2 |
| Features | Current Sense |
| Failure Rate | - |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Base Product Number | ERJ-M1 |