Samtec Inc.
Producto No:
ERM5-040-02.0-S-DV-P-TR
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
CONN HDR 80POS SMD GOLD
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$9.2435
$9.2435
10
$8.322
$83.22
25
$7.83978
$195.9945
50
$7.63857
$381.9285
100
$7.43755
$743.755
250
$6.633508
$1658.377
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Number of Rows | 2 |
| Number of Positions | 80 |
| Contact Finish Thickness | 30.0µin (0.76µm) |
| Contact Finish | Gold |
| Height Above Board | 0.191" (4.85mm) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Series | Edge Rate™ ERM5 |
| Connector Type | Header, Outer Shroud Contacts |
| Mfr | Samtec Inc. |
| Pitch | 0.020" (0.50mm) |
| Features | Board Guide, Pick and Place |
| Mated Stacking Heights | 7mm, 9mm |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Base Product Number | ERM5-040 |