Samtec Inc.
Producto No:
ERM5-040-04.0-L-DV-K-TR
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
CONN HDR 80POS SMD GOLD
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$8.17
$8.17
10
$7.3492
$73.492
25
$6.92284
$173.071
50
$6.74538
$337.269
100
$6.56773
$656.773
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Number of Rows | 2 |
| Number of Positions | 80 |
| Contact Finish Thickness | 10.0µin (0.25µm) |
| Contact Finish | Gold |
| Height Above Board | 0.270" (6.85mm) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Series | Edge Rate™ ERM5 |
| Connector Type | Header, Outer Shroud Contacts |
| Mfr | Samtec Inc. |
| Pitch | 0.020" (0.50mm) |
| Features | Board Guide, Pick and Place |
| Mated Stacking Heights | 9mm, 11mm |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Base Product Number | ERM5-040 |