Samtec Inc.
Producto No:
ERM8-025-05.0-L-DV-DS-L-K-TR
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
CONN DIFF ARRAY PLG 50P SMD GOLD
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$9.538
$9.538
10
$8.5804
$85.804
25
$8.08298
$202.0745
50
$7.8755
$393.775
100
$7.668305
$766.8305
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Number of Rows | 2 |
| Number of Positions | 50 |
| Contact Finish Thickness | 10.0µin (0.25µm) |
| Contact Finish | Gold |
| Height Above Board | 0.351" (8.91mm) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Series | Edge Rate™ ERM8 |
| Connector Type | Differential Pair Array, Male |
| Mfr | Samtec Inc. |
| Pitch | 0.031" (0.80mm) |
| Features | Board Guide, Latches, Pick and Place |
| Mated Stacking Heights | 10mm, 12mm, 15mm |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Base Product Number | ERM8-025 |