Schaffner EMC Inc.
Producto No:
EV28-5.0-02-1M1
Fabricante:
Paquete:
-
Lote:
-
Descripción:
CMC 1.1MH 5A 2LN TH
Cantidad:
Entrega:

Pago:
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
1
$4.2085
$4.2085
10
$3.85605
$38.5605
25
$3.5055
$87.6375
50
$2.94462
$147.231
100
$2.52396
$252.396
250
$2.38374
$595.935
500
$2.24352
$1121.76
1000
$2.1033
$2103.3
2500
$2.07214
$5180.35
¿No es el precio que quieres? Envíe RFQ ahora y nos pondremos en contacto con usted lo antes posible.

| Operating Temperature | -25°C ~ 100°C |
| DC Resistance (DCR) (Max) | 27mOhm (Typ) |
| Approval Agency | - |
| Mounting Type | Through Hole |
| Size / Dimension | 1.150" L x 0.827" W (29.20mm x 21.00mm) |
| Height (Max) | 1.406" (35.70mm) |
| Product Status | Active |
| Ratings | - |
| Series | EV |
| Voltage Rating - DC | - |
| Package / Case | Vertical, 4 PC Pin |
| Number of Lines | 2 |
| Current Rating (Max) | 5A |
| Voltage Rating - AC | 250V |
| Mfr | Schaffner EMC Inc. |
| Features | - |
| Filter Type | Power Line |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | EV28-5 |
| Inductance @ Frequency | 1.1 mH @ 400 Hz |